PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Olśniewający uśmiech na gorącą wodę

ms
28-12-2017, 13:09
Olśniewający uśmiech na gorącą wodę Sue Robertson z przyklejonym Perfect Smile Veneer (foto: pixabay)
Wyrób nazywa się Perfect Smile Veneer i jest - według zapewnień producenta - skutecznym antidotum na niedostatki uzębienia. Sue Robertson z brytyjskiego Hull, skuszona perspektywą posiadania nienagannego uśmiechu, kupiła coś co przypomina sztuczną szczękę. Efekt rzeczywiście piorunujący, ale czy oczekiwany?

28 funtów nie jest wielkim wydatkiem, o ile jego następstwem ma być radykalna poprawa estetyki uzębienia, nawet jeśli zniewalający widok wynika tylko z maskowania niedoskonałości naturalnego uśmiechu. Tak pomyślała Sue Robertson i nakładki na zęby kupiła.

Technologia mocowania nakładek nie jest skomplikowana, wystarczy „w celu osiągnięcia celu” zwilżyć Perfect Smile Veneer gorącą wodą i przycisnąć do własnego uzębienia. Ponoć efekt ma być murowany. Faktycznie rezultat zamurował Sue Robertson, która postanowiła podzielić się swoją radością w internecie. Kobieta wyjaśniła, że z zakupionymi nakładkami uśmiech nie znikał z jej oblicza, a to z tej przyczyny, że po założeniu Perfect Smile Veneer, nie była w stanie ust …zamknąć.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
sztuczna szczęka  

POLECAMY W SERWISACH