PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Obłowił się w gabinecie dentystycznym, teraz grozi mu 10 lat więzienia

kan
06-09-2017, 09:39
Obłowił się w gabinecie dentystycznym, teraz grozi mu 10 lat więzienia Kara 10 lat więzienia grozi włamywaczowi z Bolesławca (fot. pixabay)
Na wszystko znajdzie się amator, także na sprzęt stomatologiczny. Policja ujęła włamywacza, który okradł w maju br. gabinet dentystyczny w Bolesławcu.

Do włamania doszło w maju, ale dopiero teraz, policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem. Z jednego z gabinetów dentystycznych w Bolesławcu przywłaszczył sobie narzędzia dentystyczne, w tym także specjalistyczną kamerę stomatologiczną. Dentysta oszacował straty na ok. 35 tys. złotych. Przełom w śledztwie nastąpił, gdy udało się ustalić kto kupił od złodzieja jedno ze skradzionych urządzeń.  

Teraz już tylko kwestią czasu było dotarcie do sprawcy włamania. Okazał się nim  42-letni mieszkaniec Bolesławca (woj. dolnośląskie). Policja odzyskała większość skradzionego sprzętu

Włamywacz może trafić do więzienia na 10 lat. O 5 lat mniej grozi paserowi, który kupił przedmioty pochodzące z przestępstwa.

Więcej: polsatnews.pl,

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH