PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

O szczoteczce do zębów... aż bolą zęby

jsz
13-06-2014, 08:01
O szczoteczce do zębów... aż bolą zęby O szczoteczce do zębów... aż bolą zęby
Sieć sklepów ze sprzętem elektronicznym Saturn zorganizowała konkurs dla klientów. O zwycięstwo walczy m.in. Pani Ania, której marzeniem jest zdobycie elektrycznej szczoteczki do zębów.

Zasada facebookowego konkursu, który potrwa do 13 czerwca 2014 r., jest prosta - każdy uczestnik rywalizacji powinien napisać tekst, w którym wskaże spośród sprzętu dostępnego w Saturnie, wymarzone urządzenie. Jego cena nie powinna przekraczać 2 tys. zł. Maksymalna. długość tekstu - 250 znaków. To tyle.
Dwóch, wybranych przez komisję konkursową, laureatów uhonorowanych zostanie nagrodą. Będzie nią sprzęt, o którym napiszą.

Okazuje się, że są tacy, którzy marzą o szczoteczce do zębów. Należy do nich pani Ania. Niestety uczestniczka konkursu postanowiła wzmocnić siłę przekazu mową wiązaną. Sądzimy, że szczoteczka należy się najbardziej czytelnikom jej twórczości, bo od czytania rozboleć mogą zęby. Trudno dociec, czy jest to forma naigrywnia się z konkursu, czy próba na serio.

Oto wiersz pani Ani
Czego brakuje mojej szczoteczce? Zdecydowanie życia w innej bajeczce...
Chciałaby fantastycznie zęby oczyszczać,
Usuwać 100 procent osadu, wybielać, nabłyszczać.
I za funkcję masażu dziąseł by się nie obraziła,
Wymiennymi główkami o różnych funkcjach by się chlubiła.
Pragnęłaby móc zaoferować kilka programów czyszczenia,
Dla delikatnych zębów, do ich wybielania-dla lepszego wrażenia!
Z pewnością brakuje jej czujnika czasu szczotkowania,
Lecz cóż mogę powiedzieć-jestem zmuszona do braku tych funkcji doceniania...

O konkursie nie wiedział zapewne mężczyzna, który zamiast wziąć w nim udział, postanowił w inny sposósb zawalczyć o wymarzony produkt służący do higieny jamy ustanej. Prokurator rejonowy we Wschowie nagrodził go skierowaniem aktu oskarżenia do sądu. Chodziło o to, że 25-latek w sklepie spożywczym ukradł trzy pasty do zębów o łącznej wartości 41,67 zł. Mężczyzna przyznał się do kradzieży, a ponieważ jest recydistą maksymalna nagroda, jakiej może się spodziewać to 15 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
nagrody   szczoteczki do zębów   konkurs  

POLECAMY W SERWISACH