PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Nie wytrzymał konkurencji, chciał podpalić sąsiednie gabinety

szaft
05-02-2015, 13:24
Nie wytrzymał konkurencji, chciał podpalić sąsiednie gabinety Dentysta chciał podpalić konkurencyjne gabinety (fot. sxc.hu)
Często piszemy o tym, jak dobrze być dentystą w USA. Dobre zarobki, stabilizacja, czas dla siebie. Bywa jednak, że zawodowe powodzenie budzi gorącą zazdrość konkurencji.

W pewnym momencie zazdrość taką poczuł dr Leopold Weinstein. 63-letni dentysta z Kalifornii, nie mógł pogodzić się z faktem, że konkurencyjne gabinety w okolicy radzą sobie dobrze, więc postanowił je...podpalić. Do pożaru ostatecznie nie doszło, ale stomatolog z 35-letnim doświadczeniem, wpadł w ręce policji. Śledczy udowodnili mu, że chciał podpalić nie jeden, ale trzy gabinety stomatologiczne. We wszystkich miejscach ogień chciał wzniecić na dachach.

Dr Weinstein to ciekawa postać. Był uczestnikiem telewizyjnego show, w 1986 r. wybrano go Lekarzem Roku w miejscowości Cigna, na swojej stronie internetowej przekonuje, że jego misją jest „codzienne pokazywanie miłości do Jezusa, poprzez zapewnienie pacjentom najlepszej opieki dentystycznej".

Lokalne media podkreślają, że chęć podpalenia sąsiednich była spowodowana frustracją. Pacjenci Leopolda Weinsteina, coraz częściej zaczęli wybierać konkurencję.

Źródło: people.com

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH