PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Nakładka na zęby zmniejsza penisa!

ms
09-08-2016, 10:03
Nakładka na zęby zmniejsza penisa! Podobno rozmiar nie ma znaczenia, ale nei za sprawą dentysty (foto: pixabay)
Brzmi idiotycznie, ale szwedzka Medical Products Agency na poważnie zajęła się tym problemem.

Jeden z pacjentów gabinetu stomatologicznego w okręgu Kronoberg (południowa Szwecja) skorzystał z rad swojego dentysty i zaczął nosić nakładkę na zęby. W zasadzie nie nosić, ale spać z nią, bo produkt ten miał zapobiegać przypadłości, z jaką mężczyzna nie mógł się uporać, a mianowicie ze zgrzytaniem zębami podczas snu. No i właśnie rzecz cała w rzeczywistości dotyczy spania, ale tego jak najbardziej intymnego.

Okazuje się, że po 10 miesiącach kuracji uciążliwa przypadłość się zmniejszyła, niestety nie tylko ona. Czterdziestolatek przyszedł z pretensjami do dentysty, że skutkiem ubocznym spania z ochraniaczem na zębach jest wyraźne zmniejszenie się długości penisa podczas miłosnych uniesień. Użytkownik nakładki przekonywał, że od pewnego czasu ma także problemy z erekcją.

Skąd takie powiązanie przyczyny ze skutkiem? Szwed tłumaczył gazecie Kvallsposten, że wszystko powróciło do normy (do długości) po tym jak zaprzestał zakładania na noc nakładki na zęby. Mężczyzna tłumaczy, że najwyraźniej ochraniacz wyzwala związki chemiczne, które w tak destrukcyjny sposób wpływają na życie seksualne.

Dentysta, który zaordynował feralne ochraniacze, zapewnia, że nie będzie ich zalecał pacjentom do momentu wydania werdyktu w tej sprawie przez MPA.

Więcej: mirror.co.uk

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
wady zgryzu  

POLECAMY W SERWISACH