PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

„Najnowsze trendy w stomatologii” w rytmie samby

ms
18-03-2017, 19:23
„Najnowsze trendy w stomatologii” w rytmie samby Bloco Pomerania z brazylijskim wsparciem
Międzyzdroje od Rio de Janeiro dzieli dokładnie 10 248 km. 17 marca w Hotelu Amber Baltic nie było tego dystansu absolutnie widać.

To za sprawą formacji Bloco Pomerania, która wsparta pełnym ognia zespołem tanecznym z Brazylii, zaprezentowała wszystko co najlepsze oferuje widzom słynny sambodrom w Rio de Janeiro i to w samym epicentrum brazylijskiego karnawału.

Brak dystansu to nie tylko zasługa polsko – brazylijskiej formacji zjednoczonej miłością do żywiołowej rytmicznej muzyki. W tych bliskich relacjach pierwszoplanową rolę odgrywali bowiem uczestnicy (w znakomitej większości uczestniczki) trzeciej edycji konferencji naukowej „Nowe Trendy w Stomatologii”, która 17 i 18 marca królowała w hotelu Amber Baltic w Międzyzdrojach.

Opowiadanie o sambie nie jest dobrym pomysłem, oglądanie zdjęć, zdecydowanie lepszym, chociaż oczywiście dalekim od doskonałości.

Warto tylko zauważyć, że formuła lambady do złudzenia przypomina rodzimy "jedzie pociąg z daleka".

Zabawa, nawet ta prowadzona w rytmie brazylijskiej samby, to tylko mały fragment wydarzeń, jakie czekały na uczestników uroczystej kolacji podczas pierwszego dnia NTwS.

Atrakcją, chociaż w zupełnie innym wymiarze, była loteria. Uczestnicy konferencji kupowali losy (niektórzy po kilkanaście sztuk), nie dlatego, aby otrzymać cenną nagrodę ufundowaną przez partnerów „Trendów”.

Cel był inny - wsparcie wychowanków domów dziecka, którymi od lat opiekują się członkowie OIL  w Szczecinie. Spontanicznie zebrane pieniądze uzupełniły znaczne kwoty, które za sprawą lekarzy i lekarzy dentystów nie raz trafiały na konto potrzebujących dzieci.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
szkolenia dla dentystów  

POLECAMY W SERWISACH