PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Najlepszy dentysta Warmii i Mazur

kan
16-09-2016, 10:29
Najlepszy dentysta Warmii i Mazur Pacjenci przydzielają tytuł Wielkiego Serca (fot. pixabay)
Gazeta Olsztyńska i Dziennik Elbląski organizują plebiscyt na wyjątkowych lekarzy, lekarzy dentystów, pielęgniarki i położne. Ci, którzy zdobędą najwięcej głosów otrzymają tytuł Wielkiego Serca na Warmii i Mazurach.

Czytelnicy dwóch lokalnych tygodników szukają medyków, którzy wyróżniają się życzliwością, cierpliwością i zaufaniem pacjentów.

Z Olsztyna do konkursu zgłoszono dentystę Sebastiana Pytlowanego. Jak mówi Gazecie Olsztyńskiej - temat zębów w jego życiu był zawsze. Jego tata - technik dentystyczny - zaszczepił mu miłość do stomatologii. Stomatologia to dla niego pasja i jedyny słuszny wybór życiowy.

Przed zabiegiem zawsze rozmawia z pacjentem jak partner. To ważne, by pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie - mówi Sebastian Pytlowany Gazecie Olsztyńskiej. Jest przekonany, że zabiegi można wykonywać w miłej atmosferze. Podkreśla, że zęby są częścią duszy człowieka.

Plebiscyt trwa we wszystkich powiatach Warmii i Mazur. Mogą wziąć w nim udział lekarze wszystkich specjalności oraz pielęgniarki i położne. Tytuł Wielkiego Serca danego powiatu otrzyma lekarz, pielęgniarka lub położna z największą liczbą głosów w powiecie.

Tytuły Wielkiego Serca na Warmii i Mazurach zostaną przyznane w kategoriach: stomatolog, okulista, ginekolog, lekarz rodzinny, chirurg, pielęgniarka i położna.

Konkurs trwa do 7 listopada 2016 r.

Więcej: mragowo.wm.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
konkurs   dentysta  

POLECAMY W SERWISACH