PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Multimed stawia na działania promocyjne

ms
20-04-2015, 13:09
Multimed stawia na działania promocyjne Wiewiórka w Multimedzie
Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed w Zamościu systematycznie organizuje akcje, które przypominają o istocie profilaktyki w zachowaniu zdrowia jamy ustnej.

Od miesiąca oficjalną maskotką Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed w Zamościu jest wiewiórka Multinka. Maskotka po raz pierwszy została zaprezentowana w Galerii Handlowej Twierdza w Zamościu podczas tegorocznych obchodów Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej.

Właściciele Multimedu twierdzą, że dzięki maskotce spotkania ze stomatologiem powinny być czystą przyjemnością. Multinka uczestniczy we wszystkich działaniach dotyczących promocji zdrowia jamy ustnej, można ją spotkać przede wszystkich podczas zajęć edukacyjnych z najmłodszymi w ramach "Szkoły Zdrowego uśmiechu Multimed".

Multimed systematycznie organizuje akcje, które promują działania profilaktyczne. W tej chwili właśnie trwa konkurs plastyczny „Zdrowy uśmiech na całe życie". Prace, które zaprezentują jak osiągnąć i utrzymać piękny uśmiech powinny być nadsyłane do Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed do 22 kwietnia. Zwycięży praca która będzie miała najwięcej polubieni na Facebooku Multimedu. Głosowanie trwać będzie od 29 kwietnia do 14 maja na profilu Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed.

Ogłoszenie wyników nastąpi 15 maja.

Dla uczestników konkursu przewidziano nagrody rzeczowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH