PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Mroczna tajemnica prominentnego dentysty

js
15-01-2016, 11:56
Mroczna tajemnica prominentnego dentysty Dentysta molestuje higienistkę stomatologiczną (foto: pixabaY)
Mroczna tajemnica dentysty Glenna J. Marie pozostałaby mroczną tajemnicą, gdyby nie doniesienie złożone na policji przez Joann Sclafani, pracującą w jego  praktyce na Staten Island (Nowy Jork) jako pomoc stomatologiczna. Najwyraźniej Glenn J. Marie próbował na siłę rozszerzyć pracownicy zakres zadań daleko poza zawodowe obowiązki.

Sprawa zrobiła się głośna głównie z tego powodu, że nowojorski dentysta świadczył usługi stomatologiczne wielu gwiazdom (także ich rodzinom) występującym w telewizyjnym reality show Mob Wives, emitowanym w stacji VH1 (13 stycznia 2016 r. ruszył szósty, ponoć ostatni sezon tej produkcji).

44-letnia Joann Sclafani, w trakcie pracy u Glenna J. Marie, narażona była na nieustanne uwagi dotyczące jej cielesności. Dentysta czynił to w zasadzie bez przerwy, także w obecności pacjentów.

W sądzie 54-letni mężczyzna, oskarżony o molestowanie w miejscu pracy, zarzekał się, że jego postawa była elementem nic nie znaczącej zabawy. Oskarżony dentysta będzie miał karkołomne zadanie, aby do tej tezy przekonać sędziego. Szczególnie po incydencie, kiedy to sam zasiadł na fotelu dentystycznym i obnażając się przed pracownicą próbował nakłonić ją do czynności – jak to ujął służących poprawie higieny. Wkrótce potem wysłał przerażonej kobiecie MMS, dzięki któremu mogła dość dokładnie zapoznać się z walorami ściśle określonej części jego ciała.

Kobieta znosiła skandaliczne zachowanie dentysty od grudnia 2013 r. do lutego 2015 r., a gdy zaczęła poważnie bać się o swoje bezpieczeństwo, zgłosiła sprawę na policję.

Prominentny dentysta bagatelizuje zarzuty, oczywiście Joann Sclafani nie pracuje już u obscenicznego pracodawcy.

Więcej: nydailynews.com

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH