PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Modlitwa nie zastąpiła dentysty

ms
24-01-2018, 09:49
Modlitwa nie zastąpiła dentysty Danuta Holecka (foto: FB)
Prezenterka „Wiadomości” TVP Danuta Holecka w wywiadzie dla tygodnika „Do Rzeczy” opowiedziała w jaki sposób poradziła sobie z bólem zęba.

Rzecz - co prawda - działa się dwa lata temu, ale zdarzenie tak zapadło w pamięci dziennikarki, że postanowiła przypomnieć sobie i opinii publicznej jak można przezwyciężyć ból zęba. Oto krótka relacja.

- Półtorej godziny przed wejściem na wizję już prawie nie mogłam wytrzymać z bólu. Wyszłam z newsroomu, uciekłam i zaczęłam prosić: panie Boże, pomóż, bo zwariuję. Przepraszam, że o to proszę, ale nie mogę wytrzymać, nie mogę na niczym się skupić. Niech pan sobie wyobrazi, że po chwili wstałam z kolan, wróciłam do swojego biurka, usiadłam przy komputerze i nagle poczułam, że mogę skoncentrować się na pracy.

Internauci, jak to internauci nie omieszkali podzielić się opiniami na ten temat.

Jak wiadomo wiara może dokonać wielu zmian w ludzkiej psychice, zatem nie należy w żaden sposób podważać doświadczeń Danuty Holeckiej, jak to czynią bezrefleksyjni internauci. Istotniejsze w tej sprawie byłoby ustalenie czy zniknęła przyczyna bólu, jeśliby tak się stało – to wówczas rzeczywiście jest powód do głębokiego zastanowienia się nad wskazaniami płynącymi z evidence based medicine. Okazuje się jednak, że nie było cudownego ozdrowienia, bo po pewnym czasie ból powrócił.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
ból zęba  

POLECAMY W SERWISACH