PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Miss Ziemi Radomskiej marzy o stomatologii

ms
28-05-2017, 09:42
Miss Ziemi Radomskiej marzy o stomatologii Anna Matulaniec Miss Ziemi Radomskiej
Studenci stomatologii trzymać będą zapewne kciuki za Annę Matulaniec, żeby ta dostała się na kierunek dentystyczny i to tam gdzie oni studiują.

Powód jest oczywisty dobrze mieć za koleżankę z roku Miss Ziemi Radomskiej 2017, a taki tytuł wywalczyła piękna nastolatka.

Anna Matulaniec otrzymała także tytuły: Miss Publiczności 2017, Miss Foto 2017, Miss Radia Rekord FM 2017, Miss Elegancji, wybrana przez przedstawicieli Hipermarketu E.Leclerc. 18- letnia Anna Matulaniec z Radomia uczy się w Ogólnokształcącym Liceum Językowym z oddziałami Dwujęzycznymi. W marcu zdobyła tytuł Miss Studniówek.

W przyszłym roku będzie zdawać maturę. Jaj marzeniem jest medycyna, a dokładnie stomatologia. Ania uczy się języka angielskiego i niemieckiego, ukończyła też szkołę muzyczną pierwszego stopnia i potrafi grać na fortepianie. Kocha muzykę i nie obce są jej różne jej gatunki. W wyglądzie stawia na naturalność.

- Staram się dbać o siebie, ale nie przesadzam z makijażem ani strojem. Nie oceniam też ludzi po wyglądzie, liczy się to co mamy w środku. Dla mnie bardzo ważny jest sposób wysławiania się. Zwracam uwagę na to co i w jaki sposób ktoś mówi, jakich używa słów – mówi.

Ideał?

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
konkursy  

POLECAMY W SERWISACH