PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Mikrofon za zęby

21-03-2013, 00:01
Mikrofon za zęby Axl Rose (źródło: Wikipedia)
Mikrofon za zęby Axl Rose (źródło: Wikipedia)
Zespół Guns`n`Roses znany jest większości fanów muzyki hardrockowej. Axel Rose, lider tej kapeli i charyzmatyczny wokalista rockowy w trakcie koncertu, otwierającego australijską trasę Guns`n`Roses iZZ Top, rzucił bezprzewodowym mikrofonem w tłum. Trafił nim w twarz Darrena Wrighta, fana rockowego zespołu, wybijając mu kilka zębów.

Leczenie stomatologicznego wycenione zostało na 5 tys. USD. Darren Wright zwrócił się do organizatora koncertu o zwrot kosztów leczenia.

Guns`n`Roses przedstawił inną propozycję. W ramach zadośćuczynienia ofiara mogła otrzymać od zespołu mikrofon z autografami wszystkich członków.

Poszkodowany Australijczyk odrzucił tę formę rekompensaty i zamierza spotkać się z Alexem Rose w sądzie. Znawcy muzyki młodzieżowej twierdzą, że odrzucenie przez Darrena Wrighta kompromisowej propozycji nie było krokiem przemyślanym, gdyż tak oryginalna pamiątka od zespołu Guns`n`Roses mogłaby być spieniężona za całką niezłą sumkę. Za te pieniądze niefortunny fan mógłby wstawić sobie wszystkie zęby.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
lifeDENT   ludzie  

POLECAMY W SERWISACH