PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Miejsce na ziemi dla dentysty

sta
02-09-2014, 13:26
Miejsce na ziemi dla dentysty Jelenia Góra, miesce na ziemi dla Kamila Turka (źródło: Google Maps)
Ciekawą historię opisano na portalu Jelonka.com, ciekawą ze względu na osobę Kamila Turka, zdolnego, młodego lekarza dentysty, który zasłynął usunięciem pod narkozą 2,5-latkowi 15 zaatakowanych próchnicą zębów. Nastąpiło to w kwietniu 2013 r. Od tego czasu wiele działo się w zawodowym życiu dentysty.

Kamil Turek niedługo po spektakularnym zabiegu wyjechał z Jeleniej Góry do Warszawy, gdzie leczył znanych ludzi w jednej z bardziej znanych klinik. Nie trwało to jednak zbyt długo. Po kilkunastu miesiącach młody i ambitny dentysta powrócił do Jeleniej Góry, w której pracował zaledwie przez rok. Dlaczego?

Kamil Turek tłumaczy swoje życiowe decyzje niebywałym tempem życia w stolicy. „Nie ma czasu na refleksję; wszędzie jest daleko" - czytamy wypowiedź dentysty na portalu Jelonka.com.

Nie bez znaczenia są wysokie koszty funkcjonowania w Warszawie. „Na przykład za mycie samochodu płaciłem 87 zł, a w Jeleniej Górze płacę 40 zł! W stolicy co prawda więcej zarabiałem, lecz znacznie więcej wydawałem też na wynajem mieszkania" - wyjawia Kamil Turek.

Czy teraz Kamil Turek zatrzyma się w Jeleniej Górze na dłużej? Być może, gdyż zapewnia „Mam w Jeleniej Górze czystą wodę, góry, uzdrowisko. Czuję się do tego potrzebny, lubiany przez pacjentów. Z miastem wiążę swoją przyszłość. To świetne miejsce do życia!".

Kamil Turek pochodzi z Kluczborka, przez sześć lat mieszkał we Wrocławiu, na rok przeprowadził się do Jeleniej Góry, kolejny rok spędził w Warszawie, aby powrócić do Jeleniej Góry.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH