PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Michael Buble, ketchup i jego zęby

ms
18-07-2014, 10:17
Michael Buble, ketchup i jego zęby Michael Buble ma problemy z zębami (źródło: Wikipedia)
Trwa czarna seria z zębami w roli głównej, której uczestnikiem jest znany i uznany wokalista kanadyjski Michael Buble. Wybity ząb przez mikrofon przytrafił się piosenkarzowi 17 maja, a już w połowie lipca...

Piosenkarz Michael Buble tuż przed występem w mieście Manchester (New Hampshire) postanowił wzmocnić się kanapką z ketchupem. W tym przypadku sos jest ważny, a dokładniej sposób jego otwierania, wokalista postanowił użyć do tego zębów. Efekt był nieoczekiwany i zaskakująco niepomyślny dla artysty. Torebka ketchupu pozostała nienaruszona, ale jego zęby niestety tak. Michael Buble z pękniętą koroną w ustach i z przerażeniem w oczach (koncert miał się zacząć tego samego wieczora) serfował po internecie w poszukiwaniu szybkiej pomocy stomatologicznej.
Padło na Davida Blooma, który zdołał przyjąć artystę pomiędzy innymi pacjentami. Pomoc była nie tylko błyskawiczna, ale i skuteczna. W dowód wdzięczności Michael Buble zaprosił dentystę na koncert, proponując mu miejsce w pierwszym rzędzie wśród honorowych gości. Nie wiadomo czy bilet gratis był jedyną gratyfikacją za błyskawicznie wykonane leczenie. Prasę obiegło zdjęcie, na którym dentysta wspólnie z piosenkarzem prezentują szerokie uśmiechy, od strony medycznej zatem wszystko poszło jak najlepiej.

Przypomnijmy, że Michael Buble 17 maja grał koncert w Sydney. Dograł go do końca, pomimo iż w trakcie drugiej piosenki wybił sobie ząb mikrofonem.
- Na szczęście nikt nie zauważył, że straciłem ząb już podczas wykonywania drugiej piosenki - napisał na profilu Instagram Buble, dołączając zdjęcie z gabinetu stomatologicznego.

Czytaj także: 

Jak  Michael Buble stracił ząb podczas koncertu

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
korony   Michael Buble   David Bloom   wybicie zęba   złamanie zęba  

POLECAMY W SERWISACH