PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Mąż i żona w jednym gabinecie - kawałek nieba czy koszmar?

katkiel
14-04-2014, 10:54
Mąż i żona w jednym gabinecie - kawałek nieba czy koszmar? Mąż i żona w jednym gabinecie - kawałek nieba czy koszmar? (źródło: Fotolia/PTWP)
Jim Du Molin, amerykański autorytet z zakresu marketingu stomatologicznego w sieci, tym razem postanowił odbiec nieco od swoich głównych zainteresowań i zapytał dentystów, czy wspólne prowadzenie gabinetu przez męża i żonę to dobry pomysł. Okazuje się, że zdania są podzielone.

23 proc. ankietowanych przez Jim'a du Molina odpowiedziało, że wspólne prowadzenie praktyki stomatologicznej przez małżeństwo to dobry pomysł a 27 proc. stwierdziło, że jest zupełnie odwrotnie. Połowa respondentów nie miała wyraźnej opinii w tym temacie.

39 proc. ankietowanych aktualnie pracuje wraz z współmałżonkiem. Tyle samo osób, w takim towarzystwie nigdy nie wykonywało obowiązków zawodowych. 17 proc. kiedyś praktykowało w ten sposób, ale przestało. 5 proc. ankietowanych przyznało się do braku małżonka.

Z badania wynika także, iż tylko 11 proc. ankietowanych było współpracownikami zanim stworzyli małżeński duet stomatologiczny. 26 proc. decyzję o wspólnym interesie podjęło w trakcie romansu. 63 proc. dentystów było już małżeństwem w momencie uruchamiania wspólnej praktyki.

A Wy co uważacie? 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH