Marrodent najlepszy w...futsalu

katkiel
03-03-2014, 08:22
Marrodent najlepszy w...futsalu Marrodent najlepszy w...futsalu (Fot. Golden Liga)
Drużyna Marrodent została mistrzem Goden Ligi w futsalu. Finałowa rozgrywka została nazwana przez obserwatorów "dreszczowcem".

Marrodent to jedna z największych firm w branży stomatologicznej, Golden Liga - to rozgrywki piłkarskie firm w futsalu, czyli piłce nożnej rozgrywanej na hali w Bielsku-Białej.

Wielki finał ligi miał dwie odsłony. W pierwszym meczu finałowym Marrodent zwyciężył ekipę NBL Sport 5:0 i rewanż miał być jedynie formalnością. Tymczasem po pierwszej połowie decydującego spotkania wynik na tablicy pokazywał 5:0 dla NBL Sport. Przeciwnik odrobił straty i mecz zaczął się od nowa. Piłkarzom Marrodent udało się jednak strzelić dwie bramki i ostatecznie zwyciężyć w dwumeczu 7-6. Decydująca bramka padła w ostatniej minucie spotkania. Jej strzelcem był Marcin Sztykieł.

Oprócz zespołowego sukcesu, jakim jest tytuł mistrzowski, warto odnotować wyróżnienia indywidutalne. Trzech zawodników Marrodent: Dariusz Szewczyk, Marcin Sztykieł oraz Adam Waliczek zostało nominowanych do meczu gwiazd Golden Ligi.

Warto odnotować, że mecz z trybun oglądali przedstawiciele zarządu Marrodent.