PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Magdalena Jamróz najlepszą dentystką Podkarpacia

ws
15-02-2016, 08:29
Magdalena Jamróz najlepszą dentystką Podkarpacia lek. dent. Magdalena Jamróz (źródło: TVP Rzeszów)
- Leczenie to jedno. Ważne jest podejście do pacjenta, próba złapania z nim kontaktu, przełamania lęku, który towarzyszy pacjentom wchodzącym do gabinetu stomatologicznego – mówi najlepsza dentystka Podkarpacia lek. dent. Magdalena Jamróz z Przychodni Stomatologicznej MEDYK w Rzeszowie.

Po raz 15. najlepsi lekarze z województwa podkarpackiego otrzymali statuetki Eskulapa. Uroczysta gala odbyła się 11 lutego 2016 r., podczas której wręczono nagrody dla najlepszych lekarzy. Głosujący pacjenci wskazywali na: profesjonalizm, kompetencje, rzetelność, wrażliwość, empatię oraz czas poświęcony choremu, a także cierpliwość, życzliwość, opanowanie i uśmiech na co dzień.

- Zaufanie pacjent – stomatolog jest niezbędne, aby efekty leczenia były możliwie najlepsze – uważa zwyciężczyni w kategorii lekarz dentysta Magdalena Jamróz. Drugie miejsca w konkursie zajęła lek. dent. Magdalena Szela - Słowik, przyjmująca w Studenckiej Przychodni Stomatologicznej s.c. w Rzeszowie, a trzecie lek. dent. Piotr Lachowicz, przyjmujący w prywatnym Gabinecie Stomatologicznym w Rzeszowie.

Za uzyskanie największej liczby punktów podczas LDEK uhonorowano natomiast lekarza dentystę Mirosława Smusza z Gminnego Ośrodka Zdrowia w Brzostku. Mówi on: warto było się starać, bo wyróżnienie to jedno, druga ważna dla mnie kwestia to fakt, że dostałem się na specjalizację z ortodoncji, na którą było tylko pięć miejsc na całą Polskę.

Instytucjami wspierającymi plebiscyt byli: POW NFZ w Rzeszowie i Okręgowa Izba Lekarska w Rzeszowie.

Więcej: supernowosci24.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Eskulap 2015   plebiscyty   Magdalena Jamróz  

POLECAMY W SERWISACH