PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Maciej Krawiec w Milionerach – oklaski dla tego dentysty

ms
09-11-2017, 11:32
Maciej Krawiec w Milionerach – oklaski dla tego dentysty Maciej Krawiec w potyczce o 500 tys. zł
Tak to robią dentyści! Maciej Krawiec w popularnej grze telewizyjnej Milionerzy zgarnął 250 tys. zł – wygrana należała się jemu jak mało komu.

Maciej Krawiec jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na wydziale lekarsko- stomatologicznym. Studia ukończył w 2013 r. Rok później rozpoczął pracę na stanowisku asystenta w Katedrze i Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej UM we Wrocławiu. Zawodowo związany jest z gabinetem DUO-MED.

Prywatnie pasjonat sportu. W wolnej chwili biega, ponieważ przygotowuje się do półmaratonu. Marzenie? Chciałby w przyszłości fotel dentystyczny zamienić na fotel pilota.

Gra dentysty naznaczona była ułańską fantazję, co przysporzyło mu wielu sympatyków wśród widzów (pozytywne reakcje internautów).

Odwagi zabrakło przy pytaniu za 500 tys. zł, a może zwyciężył rozsądek? Gracz postanowił się wycofać. Pozbawiony kół ratunkowych nie chciał zgadywać "Który aktor podbija muzyczną scenę depresyjnym rock and rollem bez przebaczenia?".  Dobrze uczynił, bo postawił na Roberta Więckiewicza, a to był błąd (prawidłowa odpowiedź to Arkadiusz Jakubik).

Gratulacje.

Należy przypuszczać, że przed gabinetem DUO-MED. ustawi się długa kolejka pacjentów (pacjentek) w oczekiwaniu na autograf od sympatycznego dentysty.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
sport   Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu   hobby  

POLECAMY W SERWISACH