PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Lustro poinstruuje jak myć zęby

Radio Szczecin/ms
24-04-2015, 11:02
Lustro poinstruuje jak myć zęby Lustro podpowie jak myć zęby
Myjąc zęby wystarczy patrzeć w lustro, aby usłyszeć informację typu: za krótko szczotkowałeś zęby po lewej stronie jamy ustnej, przeznacz na ten zabieg jeszcze 18 sekund i skoryguj nieco ruch ręki zgodnie z zamieszczonym w górnym prawym rogu lustra schematem.

Takiej funkcji lustro Patryka Wierzbickiego jeszcze nie realizuje, ale początek jest obiecujący. Twórca urządzenia prezentowanego w Radiu Szczecin, póki co zademonstrował w jaki sposób na lustrze ukazują się informacje, podobnie jak to się odbywa na ekranie komputera podłączonego do sieci.

Nawet na tym etapie rozwoju projektu lustro może pomóc osobie szczotkującej zęby. W jaki sposób? Po prostu, poranna higiena jamy ustnej przestanie być czynnością, na którą przeznacza się zbyt mało czasu, a to z uwagi na wykonywanie dwóch pożytecznych czynności w jednym czasie: chodzi o mycie zębów i zaspokajanie głodu informacyjnego.

Problem może być w tym, że po lekturze w konwencji touch screen lustro nadawać się będzie do gruntownego czyszczenia, czego pedantyczni domownicy mogą nie tolerować.

Źródło: Radio Szczecin 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH