PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Lenny Kravitz i kłopoty jego kliniki dentystycznej dla ubogich

js
30-12-2015, 10:04
Lenny Kravitz i kłopoty jego kliniki dentystycznej dla ubogich Lenny Kravitz (źródło: lennykravitz.com)
Klinika dentystyczna, ufundowana przez Lenny Kravitza, znanego amerykańskiego muzyka, gitarzysty, perkusisty, autora tekstów, kompozytora i producenta muzycznego, została zamknięta.

Lenny Kravitz współfinansował funkcjonowanie lecznicy dentystycznej na wyspie Eleuthera w mieście Gregory. Osoby, korzystające z tego ośrodka, od lat otrzymywały darmową pomoc stomatologiczną. Mieszkańcy wyspy wiedzieli, że dzięki wsparciu finansowym fundacji Lenny Kravitza Let Love Rule Foundation, mogli w lecznicy zaopatrzyć się w darmowe sztuczne zęby.

21 grudnia 2015 r. klinikę, oprócz codziennych pacjentów, odwiedzili także policjanci i urzędnicy imigracyjni. Okazało się, że w lecznicy zatrudnieni byli dentyści nie mający zezwolenia na pracę.

Lenny Kravitz zapewnia, że nic nie wiedział o takim procederze, wyraził nadzieję, iż z początkiem 2016 r. bezpłatna klinika wznowi działalność.

Znany muzyk od lat mieszka w Gregory na wyspie Eleuthera, to rodzinne strony jego matki, pochodzącej z wysp Bahama, aktorki Roxie Alberthy Roker.

Więcej: teamrock.com

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH