PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Lenny Kravitz dentystyczna reaktywacja

ms
23-10-2016, 16:33
Lenny Kravitz dentystyczna reaktywacja Klinika dentystyczna ufundowana przez Lenny Kravitza
Klinika dentystyczna, ufundowana przez Lenny Kravitza, znanego amerykańskiego muzyka, gitarzysty, perkusisty, autora tekstów, kompozytora i producenta muzycznego, zamknięta przez policję, została ponownie uruchomiona.

Lenny Kravitz współfinansował funkcjonowanie lecznicy dentystycznej na wyspie Eleuthera w mieście Gregory. Osoby, korzystające z tego ośrodka, od lat otrzymywały darmową pomoc stomatologiczną. Mieszkańcy wyspy wiedzieli, że dzięki wsparciu finansowym fundacji Lenny Kravitza Let Love Rule Foundation, mogli w lecznicy zaopatrzyć się w darmowe sztuczne zęby.

21 grudnia 2015 r. klinikę, oprócz codziennych pacjentów, odwiedzili także policjanci i urzędnicy imigracyjni. Okazało się, że w lecznicy zatrudnieni byli dentyści nie mający zezwolenia na pracę.

Lenny Kravitz zapewniał, że nic nie wiedział o takim procederze, wyraził nadzieję, iż z początkiem 2016 r. bezpłatna klinika wznowi działalność.

Nie nastąpiło to niestety z początkiem 2016 r. Dopiero w końcu października tego roku klinika zaczęła przyjmować ponownie pacjentów, oczywiście za darmo.

Znany muzyk od lat mieszka w Gregory na wyspie Eleuthera, to rodzinne strony jego matki, pochodzącej z wysp Bahama, aktorki Roxie Alberthy Roker.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Lenny Kravitz   akcja charytatywna  

POLECAMY W SERWISACH