PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Lek. dent. Piotr Puchała przoduje w Hipokratesie 2015

ws
23-10-2015, 09:19
Lek. dent. Piotr Puchała przoduje w Hipokratesie 2015 lek. dent. Piotr Puchała w plebiscycie Hipokrates 2015
Na siódmej, najwyższej wśród dentystów, pozycji w konkursie Dziennika Zachodniego Hipokrates 2015, uplasował się lek. dent. Piotr Puchała.

Dentysta, który uzbierał 6,8 tys. głosów w plebiscycie, tak mówi o swoje pracy.

Dziedziny, które pasjonują mnie najbardziej to nowoczesna endodoncja mikroskopowa, implantologia, stomatologia estetyczna i mikrochirurgia stomatologiczna, stąd też większość moich specjalistycznych kursów i szkoleń praktycznych dotyczy właśnie tej tematyki.

W swojej pracy opieram się na bogatym doświadczeniu oraz wszechstronnym wykształceniu. Ukończyłem studia medyczne na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiej Akademii Medycznej. Staż podyplomowy odbyłem w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Bytomiu m.in. na Katedrze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją oraz Katedrze Chirurgii Stomatologicznej.

Od 2006 r. wykonuję leczenie endodontyczne pod mikroskopem. W codziennej pracy wykorzystuję najbardziej zaawansowany technologicznie mikroskop stomatologiczny OPMI PROergo oraz lupy zabiegowe EyeMag Pro S firmy Carl Zeiss. Praca w powiększeniu jest niezbędna podczas wszystkich zabiegów stomatologicznych.

Od 2006 r. przeprowadzam zabiegi niechirurgicznego leczenia chorób przyzębia metodą VECTOR.

Zajmuję się mikrochirurgią periodontologiczną obejmującą estetyczne korekty kształtu dziąsła oraz przeszczepy i regenerację tkanek.

Jako jeden z pierwszych w Polsce i jedyny na Śląsku ukończyłem Autorski Podyplomowy Program Curriculum Peiodontologiczno - Implantologiczego prof. Markusa Hürzelera z Monachium.
Do swego dorobku zawodowego mogę zaliczyć liczne publikacje stomatologiczne.

Prowadzę specjalistyczne szkolenia dla lekarzy.
Jestem twórcą koncepcji leczenia i szkoleń praktycznych "kreatywna endodoncja".

Prywatnie jestem tatą Franka i Liliany, pasjonatem sportów wodnych, modelarstwa i fotografii.

***
Od sierpnia do października 2015 r. na łamach Dziennika Zachodniego oraz serwisu internetowego dziennikzachodni.pl, zaprezentowano najlepszych pracowników ochrony zdrowia i wiodące placówki medyczne, na które można było głosować. Celem akcji była promocja śląskiej służby zdrowia oraz budowanie jej pozytywnego wizerunku.

Więcej: dziennikzachodni.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Hipokrates 2015   Kariera   marketing internetowy  

POLECAMY W SERWISACH