PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Książęcy uśmiech niedoskonały, ale najpiękniejszy

12-10-2012, 05:08
Królewski uśmiech niedoskonały, ale najpiękniejszy (źródło: Wikipedia.org)
Królewski uśmiech niedoskonały, ale najpiękniejszy (źródło: Wikipedia.org)
Firma ecigarette.co.uk przygotowała ranking, z którego wynika, że Brytyjczycy bardziej od sztucznych i białych uśmiechów cenią sobie ich naturalność i odrobinę niedoskonałości. Pierwsze miejsce zajęła księżna Kate, kolejne dwa gwiazda brytyjskiej TV i twarz Oral-B Holly Willoughby i Kim Kardashian. W pierwszej piątce pojawia się także David Beckham i piosenkarka Tulisa. W rankingu najgorszych uśmiechów króluje za to Victoria Beckham, Simon Cowell i Katie Price.

Brytyjczycy z modą na wybielanie i sztuczne zęby obeszli się bez bezlitośnie. Dowodem na to jest księżna Catherine, która zajęła pierwsze miejsce w rankingu. Brytyjczycy cenią jej uśmiech za szczerość i naturalność, mimo iż wszyscy wiedzą, że jest on efektem pracy ortodontów i specjalistów stomatologii estetycznej.

Umiar w doskonaleniu uśmiechu zapewnił czołówkę głosowania również celebrytce Kim Kardashian. Zdaniem dentystów zęby Kim Kardashian są idealne, a to za sprawą ich długości.

Na drugim biegunie znaleźli się Ci, którzy padli ofiarami przesadnego wybielania i chęci posiadania uśmiechu rzucającego się w oczy ponad wszystko: członkowie jury brytyjskiego X-Factora - Simon Cowell i Louis Walsh oraz kolejna celebrytka Katie Price.

TOP 5 najlepszych uśmiechów:

1. Księżna Kate

2. Holly Willoughby

3. Kim Kardashian

4. David Beckham

5. Tulisa

 

TOP 5 najgorszych uśmiechów:

1. Victoria Beckham

2. Simon Cowell

3. Katie Price

4. Amy Childs

5. Louis Walsh

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH