• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Król od wybielania zębów teraz zęby ostrzy na nowy biznes

ws
05-11-2015, 09:14
Król od wybielania zębów teraz zęby ostrzy na nowy biznes Piotr Kaszubski na Facebooku
Chciałbym zarabiać milion dziennie - wyznaje na Facebooku Piotr Kaszubski i informuje, że uruchamia kolejny biznes, tym razem legalny.

Piotr Kaszubski, lub osoba za niego się podająca, systematycznie dzwoni do prokuratury z zapewnieniem, że będzie w swojej sprawie zeznawał, o ile dostanie glejt, że przed wyrokiem nie trafi za kratki. Tego nie mogą zapewnić mu śledczy.

Aktywność dwudziestolatka na publicznym forum oraz rozmowy telefoniczne mają świadczyć o tym, iż w dalszym ciągu przebywa on w Polsce. Są to jednak niesprawdzone informacje.

Najmłodszy polski milioner od miesiąca jest poszukiwany listem gończym za liczne oszustwa, w tym na szkodę osób, które nabyły preparat do wybielania zębów WhiteTime. Jego właściwości nie odpowiadały parametrom widniejącym w oficjalnych dokumentach. Piotr Kaszubski miał też domagać się zapłaty za niedostarczony towar, wyłudzał ponoć także pieniądze od ludzi, którzy rezygnowali z zamówienia.

Miesiąc temu Piotr Kaszubski przepraszał społeczeństwo polskie. - Przepraszam za niedociągnięcia prawne i biznesy, które często były na granicy prawa. Przepraszam Polskę, przepraszam Polaków, mam wrażenie, że się bardzo pogubiłem – przyznał na nagraniu umieszczonym w internecie. 

Piotr Kaszubski zapewniał, że nie zamierza zaprzestać działalności biznesowej, ale będzie ją prowadzić zgodnie z prawem. Mają ją kontrolować niezależni rzecznicy. 

Więcej: pieniadze.gazeta.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
WhiteTime   wybielanie zębów   sąd   Piotr Kaszubski  

POLECAMY W SERWISACH