• jobDent jobDENT
    giełda pracy

    najnowsze oferty pracy

    Szukam pracy

  • kursDent kursDENT
    szukaj szkoleń
PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Król od wybielania zębów na wolności

nw
24-06-2015, 06:33
Król od wybielania zębów na wolności Król od wybielania zębów z aresztu na wolność (foto: pixabay)
200 tys. zł kaucji wystarczyło, żeby Piotr K., podejrzany o oszustwa w obrocie m.in. środkami higieny jamy ustnej, znalazł się na wolności.

Pieniądze wpłaciła rodzina mężczyzny okrzykniętego „najmłodszym polskim milionerem".

Piotr K. spędził w areszcie tylko cztery dni. Na taki bieg wydarzeń zgodził się sąd rejonowy dla Warszawy-Mokotowa.

Wolność odzyskał także Mikołaj D. pracownik firmy, w której właścicielem jest Piotr K.

Prokuratura chce zaskarżyć decyzje sądu w obu sprawach, gdyż obawia się mataczenia oskarżonych. W opinii pracowników prokuratury, podejrzani powinni przebywać w areszcie. Tym bardziej, że zgłaszają się następni poszkodowani w sprawie. Być może lista zarzutów zostanie rozszerzona o kolejne zarzuty.

Jak informowaliśmy, na wizerunku Piotra K. zaczęły od miesięcy pojawiać się rysy. Ktoś dotarł do informacji, że klinika, którą się chwali wcale nie należy do niego. Pojawiły się sygnały, że produkty do wybielania zębów nie są skuteczne, a co gorsza sprzedawane są niezgodnie z prawem. 

Piotr K. opuścił Polskę kiedy dowiedział się, że prokuratura szykuje wobec niego zarzut niezgodnego z prawem wprowadzenia do obrotu kosmetyków. Śledztwo szło topornie, więc "młody milioner" wrócił do kraju. Podczas przesłuchania nie przyznał się do winy. Prokuratorzy zatrzymali mu paszport i zakazali opuszczania kraju.

Zanim wybuchła afera Piotr K. przed kamerami smarkał w dwustuzłotowy banknot, składał deklarację, że szybko znajdzie się na liście najbogatszych „Forbsa”, a jak będzie chciał, to może zostać nawet prezydentem. Czy faktycznie dorobił się milionów na sprzedaży środków do wybielania zębów – tego nie wie nikt.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
sąd   wybielanie zębów   Kaszubski  

POLECAMY W SERWISACH