PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Kradł w gabinetach stomatologicznych

jsz
16-06-2014, 11:25
Kradł w gabinetach stomatologicznych  Kradł w gabinetach stomatologicznych (foto: sxc.hu)
Nobliwy mężczyzna w wieku emerytalnym kradł w sopockich gabinetach stomatologicznych. Ukradł za 5 tys. zł grozi mu 5 lat więzienia (1 rok za 1 tys. zł).

Łupem złodzieja były: laptop, torebki damskie, portfele z dokumentami i kartami bankomatowymi. Pracując w przychodni trzeba zatem być czujnym, gdyż nigdy nie wiadomo, czy potencjalny pacjent nie okaże się w rzeczywistości złodziejem.

Czyhający na łupy wybierał placówki, w poczekalniach których było dużo pacjentów. Tam nikt nie zwracał uwagi na nowo przybyłych. Sprawca kradzieży wykorzystywał nieuwagę pracowników, którzy często wychodzili z gabinetów, pozostawiając uchylone drzwi, a za nimi bezbronne torby z rzeczami osobistymi. W ujęciu sprawcy pomógł monitoring. To dzięki zapisowi wideo udało się zidentyfikować złodzieja, który został zatrzymany nieopodal swojego domu (podczas kontroli drogowej).
Mężczyźnie udowodniono - jak na razie - trzy kradzieże pieniędzy i wartościowych przedmiotów na łączną kwotę 5 tys. zł. Za kradzieże 63-letni mężczyzna może znaleźć się za kratkami na 5 lat.

na podstawie portalu nadmorski24.pl 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
monitoring   gabinety stomatologiczne   pacjenci  

POLECAMY W SERWISACH