• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Koszalińskie: w plebiscycie „Hipokrates” powalczą stomatolodzy

en
31-03-2016, 10:07
Koszalińskie: w plebiscycie „Hipokrates” powalczą stomatolodzy Hipokrates dla gabinetu dentystycznego (foto: pixabay)
W siódmej edycji plebiscytu medycznego „Hipokrates” jedna z kategorii poświęcona jest gabinetom stomatologicznym. Czasu na zgłoszenia zostało niewiele.

Kandydatów z terenu Koszalina oraz powiatów: szczecineckiego, koszalińskiego, drawskiego sławieńskiego, białogardzkiego, kołobrzeskiego można zgłaszać do 7 kwietnia 2016 r. W tym roku najwyżej oceniane będą placówki nie tylko te najbardziej profesjonalne, ale także wyróżniające się pod względem przyjaznego traktowania i troski o pacjenta.

Zgłoszenia przyjmowane są elektroniczną i telefoniczną. Wystarczy przesłać nazwę gabinetu, wskazać, do której kategorii i dlaczego został wybrany.

Maile należy wysyłać na adres: plebiscyt@gk24.pl. W temacie wiadomości trzeba wpisać „Hipokrates”. Telefonicznie zgłoszenia na numer tel.  94 347 35 47 od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15.

Konkurs ma dwa etapy. Etap pierwszy potrwa do 22 kwietnia. Etap drugi zaplanowano od 27 kwietnia do 13 maja. Do wygrania kampania reklamowa w lokalnych mediach oraz weekend w SPA w Dolinie Charlotty.

Więcej: gk24.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
konkursy  

POLECAMY W SERWISACH