PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Konkurs na najlepszego dentystę z Wrocławia i okolic

en
29-03-2016, 08:25
Konkurs na najlepszego dentystę z Wrocławia i okolic Wrocław: Dentysta roku (foto: pixabay)
Głosowanie na najlepszego dentystę z terenu Wrocławia i powiatu wrocławskiego trwa od  9 marca. Co jest premiowane? Oczywiście fachowość, ale jeszcze bardziej  liczy się przyjazne podejście do pacjenta.

Lista kandydatów nie jest zamknięta, nowe kandydatury można zgłaszać do końca głosowania, czyli  do  31 marca do godz. 23.59.

Tylko trójka dentystów, którzy dostaną największą liczbę głosów, przejdzie do drugiego  etapu plebiscytu. Wtedy powalczą o tytuł najlepszego stomatologa na Dolnym Śląsku.

Głosować można na trzy sposoby:
- Wysyłając SMS Premium pod numer wskazany przy danym kandydacie. Każdy kto zagłosuje za pośrednictwem SMS Premium, otrzyma dodatkowo  kod na e-wydanie Gazety Wrocławskiej. Jeden SMS to 10 głosów na wybranego kandydata (nie ma dziennego limitu liczby wysłanych SMS-ów).
- Przez Facebooka: jedno kliknięcie to dwa głosy w na daną kandydaturę, dziennie na jednego kandydata można zagłosować tylko raz.
- Za pośrednictwem portalu GazetaWroclawska.pl: jedno kliknięcie to jeden głos, dziennie na jednego kandydata można zagłosować trzy razy.

Więcej: gazetawroclawska.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
najlepszy dentysta   konkursy  

POLECAMY W SERWISACH