PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Komu dentysta pomógł wygrać bieg uliczny w Wadowicach?

jsz
09-06-2014, 15:01
Komu dentysta pomógł wygrać bieg uliczny w Wadowicach? Komu dentysta pomógł wygrać bieg uliczny w Wadowicach?
Tomasz Miśkowiec drugi rok z rzędu wygrał Bieg Uliczny Solidarności w Wadowicach. Nie byłoby to możliwe gdyby nie dentysta Łukasz Rawski.

- Przez całą noc nie zmrużyłem oka. Cierpiałem okropne. Ból zęba i kości był nie do opisania. Wybiła czwarta nad ranem gdy zdesperowany zdecydowałem się obudzić mojego przyjaciela dentystę, aby ten ulitował się nade mną i okazał pomoc - tak ostatnią noc przed IV Biegiem Ulicznym Solidarności w Wadowicach wspomina jego triumfator Tomasz Miśkowiec.

- Niedługo po telefonie siedziałem już na fotelu dentystycznym. Diagnoza była jednoznaczna - zapalenie kości - relacjonuje biegacz.
Mimo dramatycznej sytuacji Łukaszowi Rawskiemu udało się w błyskawicznym tempie zapanować nad dolegliwościami. Ostatecznie wystartowałem, chociaż do ostatnich minut przed biegiem nie byłem pewien czy będą mógł w nim wziąć udział.

Tomasz Miśkowiec powtórzył sukces z ubiegłego roku. Zwyciężył w biegu na 10 km z czasem 32 minuty. Co prawda w ubiegłym roku zdobył pierwsze miejsce z rezultatem o 1 minutę lepszym, ale i w tym roku zwycięstwo było niepodważalne.
Nie wiadomo, czy zwycięzca podzielił się nagrodą z dentystą. Nie było tego zbyt wiele: 300 zł, drobne nagrody rzeczowe oraz puchar.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH