PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Kielce wybrały najlepszego stomatologa 2017

en
02-03-2018, 09:21
Kielce wybrały najlepszego stomatologa 2017 Ogłoszono wyniki plebiscytu Hipokrates Świętokrzyski 2017 r. (pixabay)
Pacjenci z Kielc wybrali najlepszego dentystę, w ich opinii jest nim Paweł Baranowicz - współwłaściciel Kliniki Dentystycznej Ekstradent.

Paweł Baranowicz, jest współwłaścicielem Kliniki Dentystycznej Ekstradent, która jako placówka także została wyróżniona  tytułem Przychodni Roku 2017 w Kielcach.

Stomatologiem był dziadek i wuj Pawła Baranowicza, wybór zawodu więc nie był przypadkowy. Widzieli to nawet nauczyciele w liceum, którzy, jak mu powtarzali, że może robić co chce ale musi zostać lekarzem, żartował w rozmowie z portalem echodnia.eu dr Baranowicz podczas uroczystego ogłoszenia wyników plebiscytu.

Paweł Baranowicz, mimo że praca  zajmuje mu lwią część czasu, nie zaniedbuje swoich pasji. - Od 5 lat amatorsko uprawiam sporty walki, a dokładniej boks. Interesuję się również bronią białą. Kolekcjonuję egzemplarze pochodzące z różnych stron świata. To takie trochę branżowe hobby - jako chirurg lubię ostre rzeczy - żartował Paweł Baranowicz.

Drugie miejsce w Kielcach w kategorii Stomatolog w 2017 roku zajęła Elżbieta Kowalczyk-Żelezik, która przyjmuje pacjentów w Prywatnym Gabinecie przy ulicy Pomorskiej oraz w Zespole Szkół Ekonomicznych w Kielcach.

Trzecie miejsce przypadło Agnieszce Królik- Bulińskiej prowadzącej Gabinet Stomatologiczny Xenon-dent w Kielcach.

Więcej: echodnia.eu

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
plebiscyty   stomatolog  

POLECAMY W SERWISACH