PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Kidnaper dentofob

ms
25-06-2014, 14:08
Kidnaper dentofob Kidnaper dentofob (foto: sxc.hu)
12-letni chłopiec, mieszkający w jednej z podalpejskch miejscowości we Francji, zniknął w tajemniczych okolicznościach. Na nogi postawiona została cała miejscowa policja. Okazało się, że za tym tajemniczym zniknięciem stał kidnaper dentofob.
Jak wyglądał przestępca? Miał ok. 170 cm wzrostu, muskularny, w wieku ok. 30 lat, ubrany był w czarną koszulę i jasne spodnie. Rysopis podał sam porwany chłopiec, który został odnaleziony przez policję w alpejskiej wiosce, 100 km od miejsca zamieszkania porwanego. Ofierze udało się uciec, gdy jego oprawca wszedł z chłopcem do sklepu, aby kupić coś do jedzenia. 
 
Poszukiwania kidnapera trwały miesiąc. Po tym czasie policja po raz kolejny przesłuchała chłopca, przedstawiając mu nagrania z kamer, ustawionych wzdłuż drogi, którą poruszali się przestępca i ofiara. Praca była żmudna, gdyż policja, aby ustalić dokładnie 100-km trasę od domu do miejsca pobytu chłopca, musiała przeanalizować zapis wielu kamer, w większości przypadków zainstalowanych przez prywatnych właścicieli posesji.
 
Pracowitość opłacała się, gdyż w końcu udało się wykryć przestępcę. Okazała się nim być... dentofobia. Chłopiec po prostu uciekł z domu w przeddzień zaplanowanej wizyty w gabinecie stomatologicznym. Dwunastolatek, tak bardzo bał się dentysty, że postanowił uniknąć z nim spotkania,  uciekając z domu, wymyślając przy tym bajkę o porwaniu. Policja chce w sprawie przesłuchać rodziców chłopca i obciążyć ich kosztami poszukiwania dziecka i jego wyimaginowanego kidnapera. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentofobia   dzieci   Dzieciństwo bez próchnicy  

POLECAMY W SERWISACH