PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Każdy dentysta może być „twarzą” Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej

FDI/ŁS
19-02-2015, 09:00
Każdy dentysta może być „twarzą” Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej Plakat promujący Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej 2015
Plakat z własną podobizną, promujący tegoroczny Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej, można bezpłatnie stworzyć w serwisie Światowej Federacji Dentystycznej FDI.

W dosłownie kilka minut, każdy może zostać „twarzą" Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej, który na całym świecie obchodzony będzie 20 marca.

FDI przygotowało specjalne narzędzie, dzięki któremu wstawimy dowolny obraz do plakatu promującego wydarzenie. Plakat można zapisać na dysku komputera i wydrukować.

Na plakacie, pod zdjęciem znajdziemy informację o dacie wydarzenia, jego pełną nazwę, hasło (w tym roku brzmi ono Smile for life/Z uśmiechem przez życie) oraz informacje promocyjne FDI.

Co istotne, plakat można przygotować również w języku polskim.

Ze strony FDI można pobrać również okolicznościowe zdjęcia, które można wstawić na FB lub Twittera.

Zachęcamy wszystkich dentystów do „zabawy" z narzędziem przygotowanym przez FDI. Do plakatu można wstawiać nie tylko zdjęcie indywidualne, ale i grupowe. Drukując plakat i wywieszając go w widocznym miejscu w gabinecie, przyłączasz się do międzynarodowych obchodów Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej!

Stwórz swój własny plakat na Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej 2015 tutaj 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej   FDI   WOHD 2015   plakat  

POLECAMY W SERWISACH