PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Katowice: otwarcie Klubu Lekarza Seniora

en
21-09-2016, 09:36
Katowice: otwarcie Klubu Lekarza Seniora Trzeci już Klub Lekarza Seniora w ŚIL
Na pierwsze spotkanie w Klubie Lekarza Seniora w Katowicach, które odbyło się 13 września 2016 r. przybyło 60 lekarzy i lekarzy dentystów.

- Klub Lekarza Seniora ma pełnić przede wszystkim funkcję integracyjną, jesteśmy otwarci na przyjmowanie do swojego grona lekarzy, do których informacja o powstaniu katowickiego Klubu dopiero dotrze. Planujemy cykl interesujących wykładów i warsztatów z zakresu kultury, sztuki, historii i zdrowia – mówiła na uroczystości otwarcia dr Weronika Siwiec z ŚIL, osoba bez której miejsce to nie powstałoby.

- Mam nadzieję, że nie braknie wam zdrowia, pogody ducha i determinacji, aby spotykać się nie tylko we własnym gronie, ale może też z młodzieżą lekarską. Wtedy będziemy mogli mówić o prawdziwej sztafecie pokoleń, wydaje mi się, że młodzi lekarze też tego chcą – powiedział dr Jacek Kozakiewicz, prezes ORL.

Śląska Izba Lekarska pierwszy Klub Seniora otworzyła w 2008 r. w Bytomiu, z inicjatywy dr. Jacka Kozakiewicza dr Janiny Bić-Szudak. Wkrótce potem powstał kolejny w Rybniku. Katowicki klub jest trzecim, który działa na terenie Śląskiej Izby Lekarskiej.

Więcej: izba-lekarska.org.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
OIL w Katowicach   dentysta  

POLECAMY W SERWISACH