PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Kapelusz do czyszczenia zębów

ms
27-02-2014, 11:34
Kapelusz do czyszczenia zębów Kapelusz do czyszczenia zębów
Konkurs zorganizowała firma Oddka mocno osadzona w realiach branży alkoholowej. Jaki konkurs, taki zwycięzca. Organizatorzy medialnego wydarzenia szukali twórców najbardziej ekstrawaganckich pomysłów, na najbardziej "z... gadżet" (zakręcony - tłumaczenie tylko dla osób szybko się gorszących).

And the winner is: Sam Hunter Baxter 19-letni muzyk, który wymyślił kapelusz z doczepionym do niego dwoma ramionami - podajnikami (jedno zaopatrzone jest w pastę do zębów, drugie w szczoteczkę do ich czyszczenia). Wystarczy kapelusz założyć na głowę i...no właśnie, nie bardzo jeszcze wiadomo co dalej.

Zdziwienie pomysłem nie jest zbyt duże, o ile weźmie się pod uwagę branżę, w której świetnie się czuje organizator konkursu. W końcu użytkownicy produktów firmy Oddka nierzadko mają głowy pełne odlotowych pomysłów.

Zwycięzca konkursu, inkasując 50 tys. zł (10 tys. funtów), zarzekał się, że pieniądze przeznaczy na dopracowanie projektu. Pomysł zrodził się w głowie Sama Huntera Baxtera po precyzyjnej analizie ile to czasu człowiek spędza na myciu zębów. 75 dni były wystarczającym powodem do wyszukania rozwiązania, które by zaoszczędziło bliźnim i trudu i czasu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
nagrody   profilaktyka stomatologiczna   konkurs  

POLECAMY W SERWISACH