• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Kandydaci do Sejmu: lekarz dentysta Maria Stachowicz – Cioczek

ws
23-09-2015, 11:54
Kandydaci do Sejmu: lekarz dentysta Maria Stachowicz – Cioczek Lek. dent. Maria Stachowicz – Cioczek
- Spełniłam się zawodowo, chcę się spełnić społecznie – tak pisze o sobie lekarz dentysta Maria Stachowicz – Cioczek, bezpartyjna, popierania przez PiS, kandydatka do Sejmu.

Maria Stachowicz-Cioczek, z zawodu stomatolog, w wyborach parlamentarnych 2015 r. do Sejmu kandyduje z poparciem Prawa i Sprawiedliwości w okręgu lubelskim numer 6.

Absolwentka uniwersytetu medycznego wydziału stomatologii. Zajęła się prowadzeniem prywatnej praktyki dentystycznej. Aktywna w działalności biznesowej, jest współwłaścicielką i menadżerką ekskluzywnej restauracji "Pałacowa " w Wierzchowiskach oraz pola golfowego.

Dzięki niezwykłej zdolności organizacyjnej, pracowitości oraz umiejętności nawiązywania kontaktów towarzysko - biznesowych doprowadziła do rozkwitu zespołu pałacowo - parkowego w Wierzchowiskach wraz z restauracją "Pałacowa". Oprócz działalności lekarskiej i biznesowej znajduje czas na prace charytatywne.

W 1999 r. została odznaczona przez prezydenta RP Złotym Laurem zasłużonych dla rozwoju małej przedsiębiorczości i rzemiosła. W 2009 r. Kapituła Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa Oddział Wojewódzki w Lublinie przyznało jej tytuł Lidera Przedsiębiorczości.

Maria Stachowicz-Cioczek ma 58 lat, od 1983 r. jest mężatką, ma troje dzieci i trzy wnuczki.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
akcja charytatywna   poseł   sejm  

POLECAMY W SERWISACH