• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Justin Bieber i ząb mądrości

js
13-07-2015, 08:23
Justin Bieber i ząb mądrości Justin Bieber u dentysty
Idol nastolatek Justin Bieber zarabia 5,8 tys. USD każdej godziny i to przez całą dobę i przez wszystkie dni w roku. Nic dziwnego, że gwiazdor nawet pobyt u dentysty traktuje jako okazję do zapisania się we wdzięcznej pamięci wielbicielek i wielbicieli.

Ostatnio świat młodzieżowych celebrytów obiegła bulwersująca informacja, że oto nie kto inny niż Justin Bieber pozbywać się będzie zęba mądrości. Duża część zabiegu zarejestrowana została kamerą telefonu komórkowego. 

Gwiazda na minutę przed znieczuleniem, gwiazda w trakcie relaksującego masażu w fotelu dentystycznym, gwiazda tuż po znieczuleniu, gwiazda po ekstrakcji. Jeśli wierzyć zapisowi wideo, to bez obrazu i dźwięku pozostało kilka minut właściwego zabiegu. Przeliczając to na pieniądze, to poza świadomością fanek i fanów pozostało nie więcej niż 600 USD z życia gwiazdy.
Z pewnością zdarzenie to przyniesie pożytek dentyście, o ile mógł zachować wyrwany ząb dla siebie (co w USA w zasadzie nie jest dozwolone bez specjalnej zgody pacjenta).

Ząb ten stałby się z pewnością relikwią dla wielbicieli talentu piosenkarza, a jeśli tak, to wart będzie dużo więcej niż zrealizowana usługa.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH