PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Joanna Trzepatowska: Dentysta Małopolski, Osobowość Małopolski

ms
07-10-2016, 09:45
Joanna Trzepatowska: Dentysta Małopolski, Osobowość Małopolski Joanna Trzepatowska Lekarz Dentysta Małopolski 2016 i 2015 r.
Joanna Trzepatowska, niezależnie co by robiła, bez wątpienia robiłaby to najlepiej, tak więc tytuły na Naj… ma wpisane  w życiorys. Ostatnio zwyciężyła w plebiscycie „Lekarz Dentysta Małopolski 2016”.

Nie mogło być inaczej.

Uwielbia wyrywać zęby. Pacjenci przepadają za nią. Skacze ze spadochronem. Uwielbia szybką jazdę autem. Zwiedziła niemal cały świat. Była w Japonii, na Kubie, w Stanach Zjednoczonych, na Karaibach, w Boliwii, Peru, Tajlandii, Korei Południowej, Wietnamie, Indonezji, Malezji, Singapurze, zwiedziła prawie całą Europę. Odpoczywa szybko, a najwięcej czasu poświęca na leczenie zębów. Pracuje od rana do wieczora, sześć dni w tygodniu, przyjmuje w kilku gabinetach. Dyżuruje w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie. Często jej pacjentami są dzieci.

Joanna Trzepatowska talent „stomatologiczny” odziedziczyła po babci, która była uznaną dentystką w Kazimierzy Wielkiej. Słynęła szczególnie z wyrywania zębów. Ponoć wnuczka prześcignęła pierwowzór.

W pierwszej chwili pacjenci z niedowierzaniem podchodzą do jej umiejętności i doświadczenia zawodowego, słyszy często: taka młoda, taka drobna? Nie będzie pani miała siły. Pytają, czy aby już skończyła studia, albo nawet czy jest pełnoletnia.

- Stomatologia jest dziś tak zaawansowana, że bólu nie ma, można siadać na fotelu bez stresu. Z dzieckiem sprawa jest prosta: maluch na początku bada, na ile to, co do niego się mówi, jest prawdą. Gdy zobaczy, że jego wola jest szanowana, nabiera zaufania – przekonuje „Dentysta Małopolski 2016”.

Laureatka tak mówi o sobie.
Moją pasją jest chirurgia stomatologiczna, implantologia i medycyna estetyczna. Aby móc leczyć pacjentów według najnowszych standardów, systematycznie poszerzam wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach, kursach i kongresach w Polsce i zagranicą (Kolumbia, USA, Korea Poludniowa, Turcja, Rumunia). W 2016 r. uzyskałam członkostwo PSI (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne) oraz międzynarodowe ICOI, DGOI.

W 2015 r. zostałam wyróżniona prestiżową nagrodą plebiscytu Gazety Krakowskiej Lekarz Dentysta Małopolski 2015.

Więcej: Gazeta Krakowska

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
plebiscyty  

POLECAMY W SERWISACH