PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Jenifer Aniston zwycięża w sondażu na najlepiej odmłodzoną gwiazdę

smn
01-08-2017, 08:55
Jenifer Aniston zwycięża w sondażu na najlepiej odmłodzoną gwiazdę Jenifer Aniston (fot. Instagram)
Werdyktem ekspertów od medycyny estetycznej - dermatologów i dentystów, 48-letnia Jenifer Aniston z najlepszym efektem wykorzystuje zabiegi upiększające i odmładzajace, które nie wymagają interwencji chirurgicznej.

W Wielkiej Brytanii przeprowadzono sondaż, by sprawdzić kto z celebrytów, w opinii personelu pracującego w branży medycyny estetycznej, uzyskał najlepsze efekty procedur nie wiążących się z zabiegami chirurgicznymi. Ankietowani odpowiadali na pytania na temat wybielania zębów, stosowania botoksu, wypełniaczy zmarszczek, peelingów chemicznych i mezoterapii igłowej.  

Najwięcej głosów ekspertów otrzymała  48-letnia Jennifer Aniston, która w ich opinii najlepiej wykorzystuje możliwości medycyny estetycznej.

Tuż za nią w rankingu uplasowały się Jennifer Lopez, Cheryl Cole i Kylie Minogue zostawiając w tyle: siostry Kardashian,  Victorię Beckham i Amandę Holden. Listę "najpiękniej odmłodzonej dziesiątki" zamknęły Sharon Stone, Cindy Crawford oraz Madonna. 

- To istotne badanie dla profesjonalistów, ponieważ celebryci mają ogromny wpływ na zachowania zwykłych ludzi, na to w jaki sposób odbierają i przyjmują zabiegi medycyny estetycznej. Okazuje się, że aż 39 proc. kobiet i 18 proc. mężczyzn wybiera zabiegi upiększające pod wpływem gwiazd   - skomentowała sondaż Alison Willis dyrektor  CCR Expo - dorocznego kongresu lekarzy różnych specjalności medycyny estetycznej.

Co najczęściej wybierają kobiety: botoks 90 proc., wypełnianie zmarszczek 86 proc., chemiczny peeling 42 proc., wybielanie zębów 33 proc. 
Co najczęściej wybierają mężczyźni: botoks 83 proc., wybielanie zębów 44 proc., wypełnianie zmarszczek 36 proc. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
medycyna estetyczna   wybielanie zębów  

POLECAMY W SERWISACH