PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Jaka prasa w poczekalni?

11-10-2012, 04:37
Jaka prasa w poczekalni? (źródło: sxc.hu)
Jaka prasa w poczekalni? (źródło: sxc.hu)
Od lat symbolem wszelkich poczekalni są gazety i czasopisma. Kolorowe i z prostym podziałem: dla kobiet i mężczyzn. O życiu celebrytów i modzie oraz samochodach. Niestety, najczęściej mocno wysłużone i z mocno nieświeżą datą wydania. Tymczasem już kilka lat temu, nowojorski dentysta Michael Alkon przekonywał: Jeżeli wybrałaś dentystę, sprawdź czy magazyny w poczekalni są aktualne to pokaże ci jak bardzo się o ciebie troszczy.

Zasada jest prosta dziennik traci swój żywot wieczorem, tygodnik 7 dni od daty publikacji. Niech nie zgubi nikogo fakt, skoro miesięcznik jest najgrubszy może poleżeć najdłużej. Więcej tekstów, to większa dawka dawno nieaktualnych artykułów.

Nie jest również obowiązkiem dostarczanie pacjentom wyłącznie tabloidów i prasy motoryzacyjnej. Strzałem w dziesiątkę może być pozostawienie na stoliku dużych albumów czy atlasów z pięknymi zdjęciami. W końcu dążymy do tego, żeby czas oczekiwania był maksymalnie krótki, szkoda byłoby przerywać pacjentowi ciekawy artykuł.

infoDENT24.pl radzi:

TAK: Album z prywatnymi fotografiami. Oczywiście odpowiednio wysegregowanymi. Nosiłeś irokeza w młodości, miałeś odjechany motor, a może byłaś hipiską? Kto wie, może to pierwszy krok do sympatycznego przywitania z pacjentem.

NIE: Prasa stomatologiczna. Nie radzimy zostawiać jej - na pewno nie zrelaksuje pacjenta przed wizytą.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
lifeDENT   kolejki   prasa   poczekalnia   magazyny  

POLECAMY W SERWISACH