PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Jak sportowiec wiarę w nitkowanie przywraca

smn
30-09-2016, 12:37
Jak sportowiec wiarę w nitkowanie przywraca Skuteczność nitkowania zębów była ostatnio przedmiotem dyskusji (fot. sxc.hu)
Wiara w zbawienny wpływ nitkowania znacznie podupadła za Atlantykiem po serii krytycznych artykułów. Na szczęście (dla Amerykanów) gwiazda amerykańskiego footballu - Cam Newton publicznie, podczas meczu, nitkował zęby.

Mecz między Carolina Panthers a Denver Broncos  był transmitowany przez popularny kanał telewizji. Nagle kamera pokazała jednego z najlepszych zawodników Cama Newtona z Carolina Panthers, który siedząc na ławce przy linii bocznej boiska, nitkował zęby.

Filmik ze sportowcem czyszczącym uzębienie natychmiast rozszedł się w mediach społecznościowych. Zdjęcie Newtona pojawiło się z dziesiątkami komentarzy. Jeden z nich: Cam Newton nie kupił historyjki, że nitkowanie zębów jest nieskuteczne.

Gdy któryś z reporterów zapytał sportowca o powód czyszczenia zębów, Newton odpowiedział – Jadłem pomarańcze w przerwie meczu. Resztki utkwiły mi w zębach.

Cam Newton prawie nigdy podczas meczy nie nosi ochraniaczy na zęby. Ma zniewalający, hollywoodzki uśmiech, a teraz jeszcze wiadomo, że higiena jamy ustnej to dla niego absolutny priorytet.

Amerykańscy stomatolodzy mogą spać spokojnie, skoro sportowy celebryta, mimochodem wziął w obronę stosowanie nici dentystycznych.

Więcej: dentistryiq.com

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
sport   nici dentystyczne  

POLECAMY W SERWISACH