• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Jak Sławomir W. implanty wszczepiał

ms
18-01-2017, 15:40
Jak Sławomir W. implanty wszczepiał Implanty domowym sumptem (foto: pixabay)
infoDENT24.pl pisał, że lekarz dentysta Sławomir W., który stracił w 2013 r. pwz (do 2020 r.), nadal był aktywny zawodowo. Relacja dwójki jego pacjentów przeraża.

49-letni Sławomir W. przyjmował w kilku gabinetach na terenie Warszawy, głównie na Ursynowie. W jednym z nich zatrzymała go policja. Szacuje się, że z nieformalnych usług dentysty skorzystało od 2013 r. ok. 500 osób.

Dwójka z nich tak opisuje dla TVN Warszawa swoje doświadczenia.

Andrzej Zawistowski: Za wstawienie wszystkich zębów zapłaciłem 70 tys. zł. Bolało, ale później miało być tylko lepiej. Tak jednak nie było, implanty wypadały jeden po drugim. Cały czas byłem przekonywany przez doktora W., że to się na pewno zmieni, że takie przypadki się zdarzają, że to jest normalne. I tak cały proces "leczenia" trwał ok. trzech lat. Sąd w 2006 r. przyznał mu 140 tys. zł zadośćuczynienia i odszkodowania. Nie dostał ani złotówki.

Dobrosława Marszałek: Implanty zaczęły wypadać. Inny specjalista powiedział, że to nie są implanty, że to mogą być nawet śrubki poukręcane i wkręcone. Kiedy domagałam się zwrotu kosztów, doktor W. zaczął wysyłać mi wiadomości. "Nie tacy jak p. mi grozili",  "Pocałuj mnie w d***”. Wyrok sądu: 23 tys. zł na rzecz pacjentki. Nie dostała ani grosza. Dentysta jest niewypłacalny. Powstaje pytanie czy jest poczytalny. 

Więcej: tvnwarszawa

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
implanty  

POLECAMY W SERWISACH