PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Jak Mikołajki to w gabinecie dentystycznym!

ms
29-11-2017, 08:23
Jak Mikołajki to w gabinecie dentystycznym! W gabinecie Karedent
Ponoć nie ma złych okazji do oswajania dzieci z gabinetem stomatologicznym oraz przeprowadzenia bezpłatnych badań profilaktycznych. Jedną z najlepszych ku temu sposobności są Mikołajki. Z takiej możliwości systematycznie korzysta gabinet stomatologiczny Karedent  w Białymstoku.

W trakcie „stomatologicznych Mikołajek” każde dziecko, będzie mogło usiąść na fotelu dentystycznym. Bezpłatny przegląd stomatologiczny realizowany zostanie w ten sposób, aby z gabinetem bezstresowo oswoić dzieci.

Młodych pacjentów czeka m.in. spotkanie ze Świętym Mikołajem, który przygotował niespodzianki i drobne upominki dla wszystkich dzieci.

Będzie można oczywiście usiąść na kolanach Mikołaja, porozmawiać o sprawach ważnych i jeszcze ważniejszych, zrobić wspólne pamiątkowe zdjęcie, a nawet pociągnąć dostojnego gościa za brodę. Oczywiście taki scenariusz dla najmłodszych nie jest szczególnym ewenementem, ale fakt, że to wszystko zaistnieje w scenografii gabinetu dentystycznego – sprawia, iż wydarzenie stanie się unikatowym. Szczególnie, że kolejna podobna okazja pojawi się dopiero za rok.

Święty Mikołaj odwiedzi dzieci w gabinecie stomatologicznym Karedent 6 grudnia 2017 r. od godz. 9:00 do 11:00 na ulicy Upalnej 19 lok.3 (Słoneczny Stok) oraz od 12:00 do 14:00  na Bukowskiego 1 lok. U3 (Bojary).

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH