PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Jak Michael Buble stracił ząb podczas koncertu

katkiel
19-05-2014, 13:31
Jak Michael Buble stracił ząb podczas koncertu Jak Michael Buble wybił ząb podczas koncertu (źródło: Michael Buble Instagram)
Kanadyjski wokalista Michael Buble 17 maja grał koncert w Sydney. Dograł go do końca, pomimo iż w trakcie drugiej piosenki wybił sobie ząb mikrofonem.

- Na szczęście nikt nie zauważył, że straciłem ząb już podczas wykonywania drugiej piosenki - napisał na profilu Instagram Buble, dołączając zdjęcie z gabinetu stomatologicznego. 

Wokalista, znany m.in. ze świetnych coverów Franka Sinatry czy Elvisa Presleya, nie poinformował swoich fanów, jakich cudów dokonał dentysta, ale Buble jest już gotowy do kontynuowania trasy koncertowej po Australii.

Pechowa Australia

Wydawałoby się, że zawód muzyka jest bezpieczny dla zębów. Przykład Michaela Buble dowodzi, iż niekoniecznie, natomiast historia lidera grupy Guns`n`Roses - Axel Rose, przekonuje, iż mikrofon może być również groźny dla zębów fanów.

W 2013 roku Axel Rose w trakcie koncertu, otwierającego australijską trasę Guns`n`Roses iZZ Top, rzucił bezprzewodowym mikrofonem w tłum. Trafił nim w twarz fana wybijając mu kilka zębów.

Leczenie stomatologicznego wycenione zostało na 5 tys. USD. Poszkodowany zwrócił się do organizatora koncertu o zwrot kosztów leczenia.
Guns`n`Roses przedstawił inną propozycję. W ramach zadośćuczynienia ofiara mogła otrzymać od zespołu mikrofon z autografami wszystkich członków.

Poszkodowany Australijczyk odrzucił tę formę rekompensaty i postanowił spotkać się z Alexem Rose w sądzie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH