• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Jak dbać o zęby: konkurs Multimed dla młodych pacjentów

js
18-02-2016, 12:34
Jak dbać o zęby: konkurs Multimed dla młodych pacjentów Dbaj o zęby - konkurs Multimedu (foto: pixabay)
Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed wpadło na pomysł, aby przy okazji Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej (20 marca) zainteresować małych pacjentów udziałem w konkursie promującym dbałość o zdrową jamę ustną.

W konkursie tym mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku od 6 do 17 lat. Forma prezentacji artystycznej jest szeroka. Organizatorzy czekają na plakaty, piosenki lub tekst literacki promujące profilaktykę stomatologiczną. Prace powinny uświadamiać: jak dbać o higienę jamy ustnej, jak unikać zagrożenia próchnicą, jak zdrowo się odżywiać i prowadzić zdrowy styl życia.

W rywalizacji mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku od 6 do 17 lat.

- Podejmujemy różnego rodzaju działania edukacyjne, prozdrowotne, których celem jest wzrost świadomości znaczenia zdrowia jamy ustnej wśród najmłodszych. Łączymy to, co sprawia przyjemność, z czymś co po prostu jest potrzebne – mówi lek. dent. Małgorzata Górska z Multimedu.

Prace konkursowe należy dostarczyć (przynieść lub przesłać) do 11 marca 2016 r. na adres: Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed ul. Śląska 40 w Zamościu.

Występ laureatów konkursu będzie można obejrzeć 20 marca w Galerii Handlowej Twierdza Zamość podczas imprezy z okazji IX edycji Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej.

Więcej: kronikatygodnia.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH