PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Iggy Azalea o swoich majtkach u dentysty

ws
21-01-2016, 09:46
Iggy Azalea o swoich majtkach u dentysty Iggy Azalea (źródło: Wikimedia)
Gwiazdy światowego formatu co i raz opowiadają o przeżyciach, jakich doznają u dentysty. Im bardziej szokujące wyznania, tym oczywiście lepiej. Ostatnio Iggy Azalea epatowała fanów swojego talentu tym co się stało z jej majtkami u dentysty.

Niewtajemniczonym wyjaśniamy, że Iggy Azalea to australijska raperka, autorka tekstów i modelka. W 2015 r. z Britney Spears nagrała utwór „Pretty Girls". W tym samym roku w rankingu Billboard Music Awards jej album „The News Classic" uznany został za najlepszy, a ona sama za najlepszą artystkę rapową i streamingową.

W celu podtrzymania zawsze żywego kontaktu z wielbicielami jej talentu, raperka postanowiła z detalami zrelacjonować przebieg wizyty u dentysty, a więc było m.in. o leczeniu kanałowym zębów, które trwało aż osiem godzin. Iggy Azalea szczerze przyznała, że stan jej zębów w pełni usprawiedliwiał zastosowanie kilkugodzinnego leczenia.

Gwiazda skoncentrowała się jednak na innym wydarzeniu. Okazało się, że po sedacji część intymnej garderoby raperki była świadkiem zdarzenia całkiem dla niej niecodziennego, przynajmniej w takim miejscu i w takich okolicznościach. Iggy Azalea z rozbrajającą szczerością przyznała:  po prostu się zsiusiałam, nie wiem jak, nie wiem kiedy, ale fakt jest faktem – emocjonowała się gwiazda. Raperka gorączkowała się zaistniałą sytuacją nie mniej niż rozlicznymi nagrodami Billboard Music Awards.

Oświadczenie Iggy Azalea wciągamy na pierwsze miejsce listy beznadziejnych relacji z pobytu u dentysty. Sądzimy jednak, że długo tego miejsca nie utrzyma, zważywszy na otwartość wyznań współczesnych gwiazd.

Więcej: unrealitytv.co.uk

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
sedacja   dentysta w mediach   Iggy Azalea  

POLECAMY W SERWISACH