PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Horror: dentysta zabójca zleca morderstwo

smn
10-12-2017, 09:47
Horror: dentysta zabójca zleca morderstwo Bert Franklin, dentysta z Oklahomy
Rozprawa Berta Franklina (dentysty prowadzącego od ośmiu lat praktykę w mieście Tusla w Oklahomie) oskarżonego o zamordowanie 19-miesięcznego dziecka  została odroczona z powodu ujawnienia nowych faktów. Będąc już w areszcie zlecił zamordowanie matki dziecka.

Bert Franklin spowodował śmiertelne obrażenia u 19-miesięcznego synka swojej kochanki Roxanne Randall. Miał szczerze nienawidzieć ojca dziecka. Swoją frustrację wyładował na dziecku, uderzając nim o podłogę i kopiąc go. Cała scena została zarejestrowana przez domową kamerę.
Matka dziecka w tym czasie była w innym miejscu w domu, gdy zapytała o przyczynę hałasów, Franklin wyjaśnił jej, że były to odgłosy rzucanej piłki. Następnego dnia Randall znalazła synka nieprzytomnego w jego sypialni. Chłopiec zmarł w szpitalu.

Romans dentysty Berta Franklina z Roxanne Randall trwał blisko rok.  Kochanka nie wiedziała, że jej przyjaciel ma żonę i czwórkę małych dzieci, z kolei żona Franklina nie wiedział o istnieniu innej kobiety w życiu jej męża. 

Zbliżał się termin pierwszej rozprawy Franklina, gdy wyszedł na jaw inny fakt. Przebywając już w areszcie wynajął gangstera, płacąc mu 300 dolarów za zabicie Roxanne Randall. Randall jest głównym świadkiem w sprawie o zabójstwo dziecka.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta_prawo  

POLECAMY W SERWISACH