PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Hipokrates 2017 w woj. łódzkim już się zaczął

en
21-10-2017, 16:02
Hipokrates 2017 w woj. łódzkim już się zaczął Rusza głosowanie w plebiscycie Hipokrates Ziemi Łódzkiej (fot. Archiwum)
Po raz drugi rozpoczyna się plebiscyt Hipokrates Ziemi Łódzkiej 2017 organizowany przez "Dziennik Łódzki” i Łódzki OW NFZ.  Na najlepszego stomatologa będą głosować czytelnicy gazety oraz portalu dzienniklodzki.pl.

Zgłoszenia kandydatów trwają do 25 października, o ile kandydatura lekarza dentysty ma być zaprezentowana od początku głosowania (po tym terminie zgłoszenia również będą przyjmowane).

W tegorocznej edycji laureaci będą wybierani w głosowaniu powiatowym i wojewódzkim.
Stomatolog Roku to jedna z pięciu kategorii, na które będą oddawać głos pacjenci.

II etap rozpocznie się 3 listopada i potrwa do 24 listopada. Zwycięzcy każdej z kategorii, z każdego powiatu oraz Łodzi, zachowując zdobyte głosy, awansują do wojewódzkiego finału plebiscytu, który rozpocznie się 28 listopada i potrwa do 11 grudnia.

Uzyskanie tytułu Hipokratesa to dowód nie tylko zaufania i sympatii pacjentów, ale także jakości opieki, którą zwycięzcy i finaliści otaczają pacjentów. Laureaci i finaliści plebiscytu zostaną przedstawieni w specjalnym dodatku do „Dziennika Łódzkiego” oraz otrzymają dyplomy z rąk dyrektora Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ i redaktora naczelnego „Dziennika Łódzkiego”.

Więcej: nfz-lodz.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
NFZ   dentysta   konkurs  

POLECAMY W SERWISACH