PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Gwiazdy i ich licówki

smn
19-02-2017, 14:57
Gwiazdy i ich licówki Prezenter telewizji brytyjskiej Rylan Clark nie miał szczęścia do dentysty ( fot. Instagram)
Nie każdy dentysta gwiazd może poszczycić się dobrymi efektami pracy. Niektórzy celebryci mają nadmiernie biały i „szeroki” uśmiech źle dobrany do twarzy.

Bez wątpienia przykładem udanego zabiegu stomatologii estetycznej jest uśmiech Catheriny Zety Jones, kilka licówek odmieniły na korzyść jej wygląd. To samo można powiedzieć o Cheryl Cole, piosenkarce dwukrotnie (w 2009 i 2010 r.) ogłoszonej przez czasopismo „FHM” najseksowniejszą kobietą świata. Cheryl otwarcie przyznaje, że założyła sobie licówki.

Patrząc na zęby Zaca Efrona, aktora i piosenkarza, także nie ma wątpliwości, że przeszedł podobny zabieg estetyczny. Ma bardzo naturalnie wyglądające licówki, które rozmiarem są idealnie dopasowane do twarzy.

Ale już zdecydowanie mniej szczęścia miał prezenter telewizji brytyjskiej Rylan Clark. Miało być dobrze, ale po założeniu licówek jego uśmiech nie wygląda naturalnie. Na równie złą ocenę zasługuje dentysta Katie Price, brytyjskiej modelki, która połyskuje nadmiernie białym i źle dopasowanym uzębieniem. Nie lepiej w konkursie na naturalny uśmiech wypada też angielska piosenkarka Cher Lloyd, założono jej wyraźnie zbyt duże licówki i patrząc na nią każdy wie, że ma.... licówki

Więcej: indiatoday.intoday.in

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
zęby  

POLECAMY W SERWISACH