PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Gdyby pieniądze nie miały znaczenia do gabinetu kupiłbym...

jsz
24-03-2014, 09:51
Gdyby pieniądze nie miały znaczenia do gabinetu kupiłbym... Gdyby pieniądze nie miały znaczenia do gabinetu kupiłbym...(źródło: Fotolia/PTWP)
Amerykański portal Dental Product Report zapytał czytelników, na poprawę czego w swoim gabinecie przeznaczyliby pieniądze, gdyby mieli ich nieograniczoną ilość. Ankieta miała charakter pytań zamkniętych, respondenci wybierali spośród 10 odpowiedzi.

Najwięcej osób - 51 proc. wskazało, że pieniądze zainwestowałoby w sprzęt zabiegowy. 21 proc. wskazało na zmianę fotela dentystycznego lub krzesła stomatologicznego, a 20 proc. na doinwestowanie recepcji/poczekalni. 18 proc. ankietowanych dodatkowe środki przeznaczyłoby na komputeryzację gabinetu zabiegowego. Tyle samo osób wskazało na całkowitą zmianę wizerunku praktyki oraz inwestycję w oświetlenie LED.

17 proc. respondentów odpowiedziało, że doinwestowałoby sprzęt do sterylizacji, natomiast 16 proc. zainwestowałoby w rozbudowę unitu. Również 16 proc. wskazało, że pieniądze przeznaczyłoby na uruchomienie kolejnego gabinetu. 

14 proc. respondentów nie znalazło wśród odpowiedzi tej satysfakcjonującej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta w USA   sprzęt stomatologiczny  

POLECAMY W SERWISACH