PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Gdy parzy pasta do zębów

ms
23-11-2017, 10:18
Gdy parzy pasta do zębów Pasta do zębów - przedmiot pożądania (foto: pixabay)
Oczywiście taką właściwość ma nie każda pasta do zębów, ale ta kradziona. Do takiego przekonania dojść można było obserwując mężczyznę, który na widok strażników miejskich w popłochu zaczął pozbywać się opakowań pasty do zębów.

Na złodzieju czapka gore. Strażnicy miejscy, którzy patrolowali ulicę Dąbrowskiego w Płocku, zauważyli, że na ich widok mężczyzna, przemykający obok sieciowego sklepu, zaczął w popłochu pozbywać się zawartości plecaka, wrzucając opakowania pasty do zębów za metalową tablicę.

Nie trudno było się domyślić, że mężczyzna nie ma czystego sumienia. Tak było w istocie, okazało się, że zatrzymany skradł przed chwilą towar z pobliskiego sklepu i na widok stróży prawa postanowił czym prędzej pozbyć się trefnego towaru. W tym celu opróżniał plecak na oczach osłupiałych funkcjonariuszy.

Okazało się, że złodziej systematycznie zaopatrywał się w sklepie przy ul. Dąbrowskiego w środki higieny osobistej, co dokumentował zapis kamer zainstalowanych wewnątrz sklepu. Proceder rejestrowano nie raz, ale dotychczas złodzieja nie udało się zatrzymać. Nie udałoby się i tym razem, gdyby mężczyzna nie wpadł w popłoch na widok strażników miejskich.

Więcej: imokotow.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
pasta do zębów  

POLECAMY W SERWISACH